3D друк

3D друк - високотехнологічний та перспективний спосіб

створення різноманітних виробів з пластику

в одиничних екземплярах за короткий час та за невеликі кошти.

Для друку ми використовуємо технологію FDM - моделювання наплавленням. Виріб формується розплавленим матеріалом пошарово. Шари при застиганні зплавляються між собою створюючи один цілий виріб. В залежності від виду використаного матеріалу, можна виготовити вироби від сувенірів, дитячих іграшок до запчастин до техніки, макетів споруд та будинків... Сфера примінення 3D друку розширюється з кожним днем, як і кількість матеріалів які при цьому використовуються.

МАТЕРІАЛИ

Для виготовлення використовуються різноманітні матеріали: від стандартних пластиків ABS, PLA до конструкційних PC, NYLON, гнучкого FLEX та декоративних під дерево WOOD, метал BRONZE.

ТОЧНІСТЬ

Точність виготовлення може змінюватись в залежності від розміру та естетики виробу. Точність обумовлена товщиною шару, який наплавляється. Чим точніше модель - тим гладший виріб, але триваліший друк.

КОЛІР

Вироби можуть бути як різних яскравих кольорів так і прозорими, з металічним блиском та кольору дерева. Матеріал має колір в усьому своєму об'ємі, тому колір виробу не вицвітає.

[wa-wps id='579']

Не знайшли у нас те, що Вам потрібно?

В інтернеті існує велика кількість сайтів з 3D моделями різноманітних виробів.

Наприклад ці сайти:

Ви можете знайти там модель потрібного виробу.

Заповніть форму для прорахунку вартості друку Вашої моделі і ми допоможемо реалізувати Вашу мрію.

або завантажте файл самої 3D моделі в форматі obj, stl, scad або в архіві rar, zip, 7z.    

ABSPLAcoPETPCFLEX

captcha