ПОЛІГРАФІЯ / СУВЕНІРИ

Поліграфíя (від полі — багато; графо — пишу) - яке всеохоплююче визначення.

За роки праці в поліграфії, як галузі виробництва, ми зрозуміли, що друкувати можна на всьому, була б потрібна фарба. Можливо окрім як на воді та повітрі. Але на сьогодні, це вже не факт.

Починали друкувати на папері, картоні, плівці. Потім - пластик, банер, полотно. А далі - кераміка, скло, кришталь, метал, дерево, ...

І все це ми виготовляємо не тільки в тиражі, але й в одиничних екземплярах. Так би мовити, робимо ексклюзивні речі.

Спробуйте.

А ми докладемо всіх наших зусиль та вміння, щоб Ви залишились задоволеними.

 

[wa-wps id='578']

ЯК ЗАМОВИТИ?

Виберіть продукт

На сторінці нашого магазину виберіть продукт, відмітьте необхідні опції варіанту виготовлення.

Додайте в корзину

Вкажіть необхідну кількість продукції і додайте її в Корзину. Не забудьте залишити свої координати і адресу доставки, а також виберіть спосіб оплати.

Додаткова інформація

В Примітках напишіть свої побажання по макету, виготовленню. При необхідності, загрузіть файл макету чи вигляду необхідної вам продукції. Вкажіть бажану дату виготовлення.

Макет та його корекція

Наші дизайнери при необхідності внесуть корективи в макет. Макет продукту з скоригованим дизайном разом з реквізитами для оплати ми відішлемо листом на Вашу електронну скриньку.

Виготовлення та відправка

Якщо Ви згодні з макетом продукту, оплачуйте рахунок. Після оплати ми приступимо до виготовлення Вашого шедевра, а потім надійно запакуємо і відправимо Вам.

Ми завжди на зв'язку

Ви будете отримувати електронні листи від нас після всіх важливих подій: отримання нами замовлення, оплати, виготовлення, відправки. Ви можете написати нам в будь-який момент лист з побажаннями або поправками. Чому лист, а не дзвінок? Лист зберігається на нашому сервері і доступно всім нашим співробітникам.